דרוש מוסך אמין, לקשר ארוך טווח

מוסך שיבצע עבודות באיכות ירודה, יאבד מהר מאד את הלקוחות שלו, כך שסביר להניח שאפשר בהחלט למצוא מוסכים טובים.

יום ב' 17.5.10

למוסכניקים יש בדרך כלל תדמית של אלה שמנסים לדפוק אותנו בכל דרך אפשרית, אבל זה לא תמיד נכון ולפעמים התחושה הקשה שלנו נובעת מכך שאין לנו מושג על מה הם מדברים. מוסכים מתבססים בעיקר על לקוחות קבועים ואיזה לקוח יחזור אחרי ש"תקעו" לו תיקון נקר בגלגל בסכום מופקע, שלא לדבר על טיפולים מקיפים ויקרים יותר? כמו כן, מוסך שיבצע עבודות באיכות ירודה, יאבד מהר מאד את הלקוחות שלו, כך שסביר להניח שאפשר בהחלט למצוא מוסכים טובים.

בחירת מוסך היא החלטה די משמעותית ולא אחת מדובר בקשר ארוך טווח, אבל בשביל זה צריך להשקיע קצת מחשבה. מן הסתם, הדרך הטובה ביותר להגיע למקום טוב ואמין היא מפה לאוזן ורצוי בהמלצתו של  אדם שאתם סומכים עליו.

אם לא קיבלתם המלצה חמה על מוסך המתמחה בסוג רכב שלכם ונמצא בקירבת מקום לביתכם, אז קודם כל כדאי לחפש מוסכים מורשים (וכאלה יש כ – 5,000) מכיוון שמהם תקבלו אחריות על התיקונים והם גם שומרים תיעוד במשך כמה שנים. ישנם מוסכים שיכולים לטפל בכל סוגי הרכבים, אבל תמיד חשוב לוודא שהם מטפלים גם בשלכם, מה שמעלה את הסיכוי לחלפים מקוריים במקרה הצורך וכמובן לטיפול מקצועי.

לאחר מכן בקשו הצעת מחיר לגבי הטיפול, או התיקון הדרוש לרכבכם ובלי להתעצל שימו פעמיכם למוסך נוסף, לקבלת הצעה נוספת. אתם עשויים לגלות הפרשים בעלויות ואפילו באופי התיקון עצמו! נתון נוסך שיש לבדוק הוא עלות שעת עבודה בכל אחד מהמקומות ולבסוף – גם אינטואיציה לא תזיק. אם התחושה שיש לכם מהעובדים במקום היא של חוסר רצינות בעבודה, אל תתפשרו ומצאו את המוסך הטוב ביותר לכם ולרכבכם.

כל הזכויות שמורות © פגוש, 2008
פורטל ביטוח רכב פגוש