השוואת חברות ביטוח

המחירים של הביטוחים שלנו משתנים בהתאם לפרמטרים שונים שאנחנו בכלל לא מודעים אליהם ובדרך כלל אנחנו גם לא יודעים כמה בדיוק אנחנו משלמים בחודש על כל ביטוח שיש לנו.

יום א' 15.8.10

 

לכל אחד מאתנו יש ביטוח כלשהו, וכמעט בטוח שלרובינו יש הרבה יותר מביטוח אחד. המחירים של הביטוחים שלנו משתנים בהתאם לפרמטרים שונים שאנחנו בכלל לא מודעים אליהם ובדרך כלל אנחנו גם לא יודעים כמה בדיוק אנחנו משלמים בחודש על כל ביטוח שיש לנו.

אם ניקח לדוגמא משפחה רגילה שיש לה שני ילדים, אפשר להניח שלגבר במשפחה יש ביטוח מנהלים, ביטוח פנסיה וביטוח חיים, לאישה יש גם ביטוח מנהלים, ביטוח פנסיה וביטוח חיים. נוסיף על כך את ביטוח הבית שיש כמעט לכל משפחה מכיוון שהבנק מחייב לעשות ביטוח בית על בתים שיש עליהם משכנתא. לכך מתווסף גם ביטוח רכב ולפעמים יותר מרכב אחד.
בנוגע לילדים משפחות רבות מעדיפות לעשות להם ביטוח רפואי פרטי כדי שהילדים יהיו מכוסים קצת מעבר למה שקופות החולים מציעות.
וישנן גם משפחות שמבטחות את תכולת הדירה, או את המכשירים החשמליים בדירה וכדומה.

אפשר לומר שמשפחה ממוצעת מוציאה מאות שקלים בחודש על הביטוחים שיש לה ומכאן אפשר גם להניח שאם אותה משפחה תברר לעומק כמה עולה לה כל ביטוח בנפרד, היא תוכל למצוא על ידי השוואה בין חברות הביטוח ביטוחים יותר זולים שיורידו לה באופן משמעותי את ההוצאות החודשיות.

גם בתוכנית שלו, אלון גל מסביר למשפחות כי ישנה אפשרות להוריד עלויות, לא רק על ידי משא ומתן עם הבנק על הורדת עמלות, ריביות על מינוס וכדומה, אלא גם על ידי שינוי פוליסת הביטוח, או העברת פוליסת הביטוח לחברת ביטוח אחרת שמציעה מחירים טובים יותר.

בתחרותיות הגדולה בין חברות הביטוח, אנחנו אלו שיכולים להרוויח ובגדול וזאת אם נקדיש כמה דקות לבדיקת העלויות שאנחנו משלמים על כל ביטוח ועוד מספר שעות כדי לבצע השוואה בין חברות הביטוח למציאת המחירים הטובים יותר.

היום ישנם מספר אתרים שמציעים לך באתר שלהם השוואות מחירים בין חברות הביטוח והם חוסכים לך את המאמץ של עשיית הסקר בעצמך.

כאשר אתם עושים השוואות בין חברות הביטוח, חשוב שתיקחו בחשבון מלבד המחירים של פוליסות הביטוח גם את שירות הלקוחות שהחברות האלו נותנות וגם את מהירות הטיפול שלהם במידה ומוגשת תביעה לקבלת כספים מהביטוח.

כל הזכויות שמורות © פגוש, 2008
פורטל ביטוח רכב פגוש