ביטוח חובה – השוואת מחירים – חדש

אם יש מי מכם שטרם זכה ל"תענוג" של חידוש ביטוח רכב. מדובר בפעולה פיננסית לא זולה שיש לבצע אחת לשנה ואשר דורשת המון מאמץ וסבלנות כדי לבצע את העסקה הטובה ביותר.

יום ד' 5.5.10

אם יש מי מכם שטרם זכה ל"תענוג" של חידוש ביטוח רכב. מדובר בפעולה פיננסית לא זולה שיש לבצע אחת לשנה ואשר דורשת המון מאמץ וסבלנות כדי לבצע את העסקה הטובה ביותר , ולא פחות מכך : להמנע מעסקאות פחות טובות. לעיתים קרובות תהיה לך תחושה – כאילו יכלת להשיג משהו טוב יותר אך אתה מוותר מראש על חיפושים ומאמצים כדי להמנע מהצעות ונסיונות סרק לבטח את רכבך אצל חברות או סוכנים פחות אטרקטיביים.

אתר ביטוח חובה בכתובת www.hova.co.il   מבטיח לגולשים השוואת ביטוח חובה בין כל חברות הביטוח בישראל תוך כדי אפשרות להזמין את אותו ביטוח אצל ספקים מורשים.
כלומר , בתוך כמה שניות פותרים שתי בעיות:

  1. מזהים את הצעת המחיר הזולה ביותר מבין כל חברות הביטוח הקיימות בישראל , כלומר – לא צריך לבצע יותר השוואות מחירים מתישות.
  2. מזמינים את הביטוח מאחד מספקי הביטוח הביטוח אשר יכולים בפועל לעמוד במחיר הזול ביותר.

מדובר בשירות פשוט חכם ומבריק , השאלה – כיצד לא חשבו על זה קודם ....

מהנהלת האתר נמסר כי בעתיד יוכלו הגולשים לבצע השוואת מחירי ביטוח בכל ענפי ביטוח הרכב.
כלומר , גם בביטוח המקיף יוכלו הגולשים לבצע השוואת מחירים והזמנת הביטוח.
בביטוח צד שלישי (צד ג') השירות כבר קיים ולמעשה נמצא כעת בשלבי סיום כשהוא עומד בתקופת נסיון מול מספר לקוחות.

סוכן בכיר חבר לשכת סוכני הביטוח אמר כי מדובר באתר שמייצר לגולשים ערך מוסף וכלכלי ועל כן הוא בעד מיזמים כאלה , אך ברור כי פרנסתם של לא מעט סוכני ביטוח תפגע עם השנים עם הקמת שירותים מקוונים שיהפכו את מוצרי ביטוח הרכב למוצרים הניתנים להשוואה ורכישה מקוונת והמונית.

יש לציין כי השירות הניתן באתר מסופק הן על ידי חברות ביטוח באישור משרד האוצר והן על ידי סוכנויות ביטוח ברשיון משרד האוצר וחברות הביטוח.

כל הזכויות שמורות © פגוש, 2008
פורטל ביטוח רכב פגוש