ירכב יוקרה

למעטים מאיתנו יש את היכולת הכלכלית לרכוש רכב יוקרה. עם זאת, ישנה קבוצה מצומצמת של אנשים בעלי רמת חיים גבוה מאוד , אשר מביאים עימם נורמות צריכה שונות, גם בתחום הרכב.

יום א' 03.04.11

מכוניות חשמליות

רכבי יוקרה נמצאים מעל הקטגוריה של רכבי מנהלים.העלויות של רכבים אלה משתנה בהתאם לסוג ולדגם, אך מתחילה בתג מחיר של מאות אלפי שקלים ויכולה להגיע גם למליוני שקלים.ישנם כמה שחקנים בשוק רכבי היוקרה, למשל יגואר ,מרצדס , לקסוס ועוד. לכל רכב יוקרה יש את הייחוד שלו, למשל- לקסוס מציעים רכב יוקרה שהוא שילוב עם רכב היברידי.
בסדרת רכבי היוקרה ההיברידים של לקסוס, מנוע החשמל ומנוע הבנזין פועלים יחד , בצורה המאפשרת תצרוכת דלק נמוכה יותר ורמת זיהום אוויר מופחתת,הדגם האחרון מבית לקסוס הינו ה-CT200H. האופציה של רכישת רכב יוקרה אינו ריאלי למרבית האנשים ,אז איך בכל זאת אפשר להינות מחווית נהיגה שכזאת?

השכרת רכבי יוקרה

חברות השכרת רכבים החלו להיכנס לנישה של רכבי היוקרה היות והחלה עליה בביקוש השכרת רכבי יוקרה. תופעה זאת חצתה את גבולות ישראל, חבילות של טוס וסע נהפכו פופולאריות , הרבה בוחרים לצאת לנופש המשלב נסיעה במקום טיסות פנים, על מנת להינות מהנופים ומהנסיעה עצמה, ברכב יוקרה מפנק.

השכרת רכב יוקרה בארץ

אנשי עסקים המגיעים ארצה שוכרים רכב יוקרה על מנת להפגין פסון מסוים בפגישותם העיסקיות.
אך זכות זאת לא שמורה רק לאנשי עסקים אלא גם לאנשים שרוצים להיתפנק או לרגל אירוע מיוחד.
המקרה הנפוץ ביותר הינו- חתונה. כפי שכולם יודעים, ערב החתונה הינו האירוע הגדול והמשמעותי ביותר עבר כל זוג. ליום אחד הם כמו מלך ומלכה, כל היום סובב סביבם ולכן הם מחליטים לפנק את עצמם עד הסוף ולנסוע בסטייל מסלון הכלות לאתרים שבהם יצטלמו ועד האירוע עצמו.יש כאלה שביום ההולדת שלהם מחליטים לחגוג ונהנים מטיול לצפון ברכב יוקרתי. לא משנה באיזו סיבה מחליטים לעשות זאת, החוויה היא נחמדה, אפילו אם זה רק ליום אחד.

השכרת רכב יוקרה בחו"ל

גם בחו"ל אנשי עסקים ישראלים בהרבה מהמקרים יעדיפו את האופציה של השכרת רכב יוקרה . גם כאן, לא רק אנשי עסקים בוחרים באופציה של רכב מפנק כזה שילווה אותם בטיול.

רכב יוקרתי הינו חלום עבור רבים ומציאות עבור מעטים .באם יש בידך את האופציה לרכוש רכב יוקרתי, מרבית החברות מאפשרות לך נסיעת מבחן על מנת להיתרשם מהביצועים של כל רכב ולהחליט מה האופציה הטובה ביותר עבורך.אך גם אם אין בידך את האפשרות לרכוש רכב שכזה, תמיד תוכל לשכור רכב, אפילו ליום אחד ולהינות מהחוויה.

כל הזכויות שמורות © פגוש, 2008
פורטל ביטוח רכב פגוש