השכרת רכב – השוואת מחירים

בבואנו לשכור רכב, השלב המקדים והחשוב ביותר הוא שלב השוואת המחירים, או בהרחבה – השוואת הצעות.

יום ב' 12.4.10

 

בישראל ישנן חברות רבות להשכרת רכב, כל אחת מהן עם מגוון הצעות, שביחד עשויות להעמיס עלינו ולבלבל...הנה כמה טיפים לניהול מחקר השוואת הצעות ומחירים כמו שצריך:

* כיום המידע הכי זמין הוא באינטרנט, אבל הכי אמין – בקרב חוג המכרים שלכם, שלא ינסו למרוח אתכם וידברו בכנות מניסיונם האישי. בררו איתם בטרם תיגשו לחיפוש באינטרנט, וציינו לעצמכם מאיזה חברות להשכרת רכב יש להישמר, לעומת אלו אשר צוינו לטובה.

* חיפוש באינטרנט יציג בפניכם את החברות להשכרת רכב, המוכרות יותר בשוק. נסו לחלץ כמה שיותר מידע מתוך אתרי החברות, בטרם תצלצלו לקבלת הצעת מחיר. בדקו ב"אודות" את מוניטין החברה, כמה שנים היא פועלת; חפשו אחר מיקום הסניפים, צי הרכבים, מבצעים...

* לאחר שסיננתם מחיפושכם כמה חברות להשכרת רכב, בצעו חיפוש ממוקד יותר באינטרנט, אחר חוות דעת של לקוחות על אותן חברות – דרך פורומים ורשתות חברתיות. כך אולי גם תוכלו לקבל מושג ברור יותר על תעריפי החברה.

* כעת שעשיתם כל מה שביכולתם כדי לדעת עם איזה חברות ליצור קשר, צלצלו לקבלת הצעת מחיר והקפידו לברר תנאי שימוש כגון מועדי החזרה, קילומטראז', תנאי ביטוח והשתתפות עצמית...יש להוסיף גורמים אלה כאשר ניגשים לבצע השוואת מחירים כוללת.

* אם אתם לא מזמינים מראש, וביום איסוף הרכב יש לכם את המותרות של ויתור על חתימה על חוזה השכרה עם החברה שבה בחרתם, שמרו עמכם את פרטי החברות בעדיפות שנייה ושלישית. כך במידה ופרטי החוזה לא ימצאו בעיניכם, למשל ליקויים ברכב שאינם מפורטים בו, לא תהיו מחויבים לבחירה הראשונית שלכם.

כל הזכויות שמורות © פגוש, 2008
פורטל ביטוח רכב פגוש