יתרונות רכישה במרכז טרייד אין

יום ג' 9.2.2010

פסי האטה

יצאתם למסע חיפוש אחר רכב מיד שנייה? מה עדיף, קורולה או לאנטיס? ואולי בכלל רנו מגאן? מי חוסך בדלק? ולמי יש גיר דפוק?

מקצועיות
נכון, חיפוש מהיר בגוגל יעלה לנו פורומים בתחום הרכב, אך התשובות הן אכן מקצועיות? מתוך ניסיון?! לצערנו לא תמיד, משתתפי הפורומים אינם מתחייבים למקצועיות. במגרש טרייד אין אמין לעומת זאת, נמצא בעלי מקצוע ומומחי רכב שיעזרו לנו לבחור ברכב המתאים לנו.

זמינות
מצאנו בלוח כלשהוא רכב שנראה מתאים . אבל בעל הרכב גר בעיר X והוא מוכן להיפגש רק בשעה Y. נאלץ לצאת איכשהוא מהעבודה ולקפוץ לראות את הרכב. במרכז טרייד אין לעומת זאת, נוכל לבוא מהבוקר עד הערב בכל שעה נוחה, וגם... למה לא לקפוץ עם הילדים?

אמינות
הונאות בתחום הרכב הם הנפוצים ביותר בשוק היד השניה. לא כולם יודעים לקרוא את רישיון הרכב, את טופס העברת הבעלות, לבדוק משכון ושעבוד במגרש טרייד אין אמין לעומת זאת, לא יפילו אותנו בפח.

מחיר זול
במגרשי טרייד אין אפשרות למצוא רכבים במחיר הזדמנותי משום שמי שרוצה למכור את הרכב במהירות אם עקב צרכים כלכליים, נסיעה לחו"ל או כל מקרה אחר בו אדם מוכר במהירות את רכבו תוך הפחתה משמעותית משווי הרכב, כך יכול מרכז הטרייד אין למכור אותו הלאה המחיר מוזל.

זיכוי על הרכב הישן
במקום שנאלץ לעבור את מסע הקניה/מכירה משני הכיוונים - גם להציע את הרכב למכירה ולטפל בכל הטרדנים שרוצים לקנות אותו בחצי מחיר, להיפגש עם קונים פוטנציאלים לבזבז את הזמן על בדיקת הרכב ולגלות שמדובר באדם לא רציני, ואחר כך ליסוע לעבודה באוטובוס - עד שנמצא את הרכב הבא -  במגרש טרייד אין חוסכים לנו את זה, החלפת הרכב מתבצעת במקום ומיידית.

תשלומים ומימון
בקנייה מאדם פרטי לא נוכל להנות מפריסת תשלומים והלוואות מימון.

כל הזכויות שמורות © פגוש, 2008
פורטל ביטוח רכב פגוש